Стандарт
ціна чаші 6000

Чаша захищена зовнішньою гідроізоляцією (топкоутом) від впливу високого рівня ґрунтових вод
Гарантія:
Цілісність чаші — 10 років
Покриття чаші — 2 роки

Стандарт +
ціна чаші 7100

Чаша захищена зовнішньою гідроізоляцією (топкоутом) від впливу високого рівня ґрунтових вод;

Також чаша захищена гідробар’єрною кулею від впливу можливих агресивних явищ у воді (передозування хімічних препаратів, порушення теплового режиму, ненормування PH тощо)

Гарантія:
Цілісність чаші — 25 років
Покриття чаші — 2 роки

Преміум
ціна чаші 9600

«Стандарт» + повне посилення та утеплення чаші (ТЕРМОС)

Гарантія:
Цілісність чаші — 50 років
Покриття чаші — 2 роки

Неординарна форма басейну стане справжньою перлиною Вашого двору. Комфортні щаблі розташовані таким чином, щоб усередині залишалося якнайбільше місця для плавання. Внутрішні розміри басейну дозволяють насолоджуватися відпочинком великою компанією. У торцевих частинах чаші є зручні місця для відпочинку. Басейн привертає увагу та користується популярністю завдяки вишуканій формі.

Композитний басейн ЛІДЕР виготовлений зі скловолокна

Вишукана чаша має бічні щаблі з не ковзним покриттям та сидіннями для гідромасажу. Дно рівне (без перепадів глибини). Підходить як для зайняття спортом, так і для релаксації. Виготовляється у базовому (світло-блакитному) кольорі. За бажанням колір басейну можна змінити. Дивіться таблицю кольорів. За потреби чашу можна додатково посилити та утеплити (необов’язково). Так само підходить як для установки на відкритому просторі, так і в приміщенні. При монтажі на вулиці легко «зимує». Цей басейн, як і будь-який інший стаціонарний басейн, можна укомплектувати різними опціями. Бажаєте купити басейн Лідер-1

Телефонуйте

Для замовлення басейну

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *